Wynajem sali

Chcesz zorganizować urodziny ale masz za mało miejsca? Chcesz zorganizować zajęcia w przestrzeni przyjaznej dla rodzin, dzieci i dorosłych?

Klub Multi udostępni/ wynajmie salę do zajęć dla dzieci:

Lokalizacja: Kraków, ul. Tarnowskiego 6-1-2; Stare Podgórze/ Zabłocie w pobliżu nowej stacji kolejowej Kraków Podgórze/ Krzemionki.

  1. Sala ok 19 metrów z dywanem, poduszkami, karimatami (na zabawy ruchowe, taneczne, animacje, zabawy etc)
  2. Sala ok 22 metry ze stolikami i krzesłami, (zajęcia plastyczne dla starszych dzieci)
  3.  Sala plastyczna ok 16 m2 z umywalkami, małymi stolikami i krzesełkami (zajęcia plastyczne dla dzieci)

Dostępna dobra kawa z ekspresu.

Na wyposażeniu Klubu są zabawki drewniane (kolejka, tory samochodowe, warsztat, zabawki dla maluchów), książeczki, puzzle, pluszaki, instrumenty etc. W lokalu i przy lokalu są dwie toalety dla rodziców i dzieci oraz personelu, mini zaplecze kuchenne (ekspres do kawy) oraz schowek na materiały plastyczne etc, z pomieszczeniem porządkowym.

Do dyspozycji jest ogródek ok 2,5 ara z piaskownicą, z drewnianymi konstrukcjami: domek, huśtawki, zjeżdżalnia oraz zadaszone taras z ławkami do siedzenia, stolikiem i huśtawką.

Kamienica położona jest w dobrym punkcie miasta pod względem komunikacji miejskiej dla mieszkańców okolicznych dzielnic: niedaleko jest przystanek tramwajowy, pętla autobusowa i przystanek kolejowy Krzemionki w budowie.

Jesteśmy zainteresowani stałą współpracą, wspólnym promowaniem zajęć wynajęcie sal lub całości lokalu na poszczególne godziny. Lokal świetnie nadaje się na organizację urodzin.

Ceny wynajmu na pojedyncze wydarzenia:

120 zł za 3 godziny na wydarzenia typu urodziny – cały Klub na wyłączność.

60 zł za godzinę na pojedyncze zajęcia – cały Klub na wyłączność.

40 zł za godzinę – wynajem jednej z sal plastycznej lub ruchowej.

W przypadku dłuższej współpracy przewidujemy zniżki!

0