TWOJA OPINIA JEST DLA NAS WAŻNA

Dokładnie w sobotę,  14 lipca obchodziliśmy  drugie urodziny Fundacji Understanding. Chcemy zaprosić Was do wspólnego świętowania tego ważnego dla nas dnia. Z drugiej strony, to dla nas moment zatrzymania się i przeanalizowania tego, co do tej pory zrobiliśmy i w jaki sposób możemy się zmieniać, by w przyszłości jeszcze bardziej uważnie odpowiadać na Wasze potrzeby. Nieustannie chcemy się rozwijać.  A, w naszej opinii najlepszą przestrzenią do rozwoju jest dyskusja i możliwość wymienia poglądów. Dlatego jesteśmy ciekawi Waszej opinii i sugestii. Będziemy bardzo wdzięczni za poświęcenie 5 minut i wypełnienie ankiety dotyczącej satysfakcji z udziału w zajęciach w naszym Klubie.    Wasza opinia to dla nas najlepszy prezent!

 

 

ANKIETA SATYSFAKCJI

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o Klubie Multi, śledzić na bieżąco nowości w naszym harmonogramie zapraszamy serdecznie do polubienia nas na Facebooku. Będzie nam bardzo miło być z Wami w stałym kontakcie!

KLUB MULTI  

Dziękujemy Wam za wspólne 2 lata!

 

0