Zespół

Monika Śledź- Pacheco

Family Coach & Trainer, Członek Zarządu Centum Kultury Latynoamerykańskiej (Centro Latino)
Mama dwójki chłopców (8 i 11 lat) w poszukiwaniu harmonijnego życia w rodzinie. Wróciłam do Polski z rodziną po 13 mieszkania w Wenezueli, gdzie w Caracas prowadziłam przez 8 lat warsztaty i coaching dla rodziców. Pasje do rozwoju w rodzinie łączy z międzykulturowym doświadczeniem. Od powrotu do Polski pracuje dla Centro Latino promując kulturę latynoamerykańską i język hiszpański oraz pomagając imigrantom w adaptacji do życia w Krakowie.

Aleksandra Mykowska

Psycholog i mama dwujęzycznej (a może wielojęzycznej w przyszłości) córeczki. Jej marzeniem jest dać swojemu i innym dzieciom szansę na wszechstronny rozwój w antystresowej atmosferze, ale pełnej wyzwań. Chce stworzyć miejsce, gdzie dzieci będą miały urozmaicone i przyjazne środowisko rozwojowe zrównoważone pod względem umysłu, ciała, emocji, ducha. Fanka zdrowego żywienia, naturalnej medycyny i wolniejszego tempa życia. Obecnie zgłębia i doświadcza różne podejścia pedagogiczne wobec małych dzieci. Przeciwniczka kar, zwolenniczka tłumaczenia po raz tysięczny, miłośniczka uśmiechów na dziecięcych buziach.

Joanna Bzdryl– filolog, slawista UJ, kulturoznawca Bliskiego i Dalekiego Wschodu UJ. Założycielka Warsztatów Kultury
i Języka Chińskiego ?Panda? w krakowskiej YMCA. Współorganizatorka festiwalu Święto Ogrodów, odbywającego się w Ogrodzie Botanicznym UJ. Wykonywany zawód to nauczyciel i tłumacz języka chińskiego oraz terapeuta zajęciowy, posiada także dyplom florysty, odbyła szkolenie z nauczania dzieci języka chińskiego w krakowskim Instytucie Konfucjusza oraz szkolenie z nauczania metodą Berlitz. Jest autorką artykułów dotyczących religii Dalekiego Wschodu które ukazały się w periodykach Polskiej Akademii Nauk, opublikowała też bajkę dla dzieci. Po rocznym pobycie na Tajwanie jest zauroczona kulturą azjatycką, zwłaszcza sztuką botaniczną.
W podejściu pedagogicznym kieruje się filozofią Thomasa Gordona i Janusza Korczaka.

Agnieszka Masternak– psycholożka,teatrolożka, pilotka wycieczek i autorka przewodników po Włoszech, wokalistka.

Ana Cecilia Rodriguez- przedszkolanka, miłośniczka dzieci. Wiecznie uśmiechnięta i zaraża wszystkich swoją pozytywną energią.
Daria Rakin- mama 2 letniego syna, fanka zdrowej żywności i świadomego życie. Wraz z mężem, Szkotem, przez kilka lat mieszkając w Dubaju są idealnym przykładem rodziny międzykulturowej. Uwielbia podróżować i uczyć się nowych języków. Założycielka grupy wsparcia dla mam z różnych kultur: Mums and tots.

 

0