Zespół

Aleksandra Mykowska

Psycholog i mama dwujęzycznej (a może wielojęzycznej w przyszłości) córeczki. Jej marzeniem jest dać swojemu i innym dzieciom szansę na wszechstronny rozwój w antystresowej atmosferze, ale pełnej wyzwań. Chce stworzyć miejsce, gdzie dzieci będą miały urozmaicone i przyjazne środowisko rozwojowe zrównoważone pod względem umysłu, ciała, emocji, ducha. Fanka zdrowego żywienia, naturalnej medycyny i wolniejszego tempa życia. Obecnie zgłębia i doświadcza różne podejścia pedagogiczne wobec małych dzieci. Przeciwniczka kar, zwolenniczka tłumaczenia po raz tysięczny, miłośniczka uśmiechów na dziecięcych buziach.

Agata Włodarczyk

Z wykształcenia graficzka, z powołania społeczniczka i arteterapeutka. Podczas trzyletniego pobytu w Anglii współpracowała z organizacjami skupiającymi imigrantów, prowadząc warsztaty plastyczne dla najmłodszych. Zwolenniczka edukacji demokratycznej i swobodnego rozwoju, w pracy z dziećmi kładzie nacisk na samodzielność i poszanowanie dla kreatywności dziecka. Mama dwujęzycznej Jagody.Wspólnie z Sofią Ali prowadzi graficzne Papala Studio, zajmujące się ilustracją oraz tworzeniem identyfikacji wizualnych dla przedsięwzięć mających na celu wspomaganie rozwoju zawodowego migrantów w Wielkiej Brytanii.

Sofia Ali

Dwujęzyczna antropolożka i ilustratorka, posługujące się biegle językiem angielskim i somalijskim, od niedawna mieszkająca w Krakowie. Podczas wieloletniej pracy dla organizacji Wai Yin współpracowała z osobami wywodzącymi się z wielku kultur, prowadząc różnorodne zajęcia dla dzieci i dorosłych wspierające integrację międzykulturową. W pracy artystycznej łączy tradycyjne motywy afrykańskie ze sztuką współczesną. Pasjonatka literatury angielskiej.

Iwona Pliszyło

Absolwentka Filologii Angielskiej oraz Latynoamerykanistyki. Od 6 lat lektor języka angielskiego. Na zajęciach pełna pozytywnej energii! Uwielbia pracę z dziećmi. Uczy poprzez gry i zabawy, dają również dzieciom czas na swobodne brykanie. Dzieci ją uwielbiają za ciepło, elastyczność i dobrą zabawę. Rodzice cenią jej brytyjski akcent, zdobyty podczas mieszkania w Londynie 😉

Dobrawa Branicka

Polonistka, teatrolożka, arteterapeutka. Pasjonują ją działania integrujące edukację, terapię i sztukę. Pracowała z dziećmi, młodzieżą i osobami niepełnosprawnymi. Prowadziła teatr terapeutyczny i różne formy warsztatów artystycznych. W kontakcie z dziećmi fascynuje ją ich wrażliwość, siła wyobraźni, szczerość i żywiołowość. Uciekła z miasta,  aby lepić dwumetrowe bałwany w ogrodzie, mieć przestrzeń do uprawiania roślin i dzikich harców z dziećmi. W Klubie Multi prowadzi zajęcia teatralne, plastyczne, ceramiczne i psychologiczne.

Agata Jarosz

Z przypadku- geodetka. Z wyboru- aktorka. Ma doświadczenie w teatrze edukacyjnym dla dzieci i młodzieży – współtworzyła program edukacyjny dotyczący anoreksji oraz handlu ludźmi. Przemierzyła Wielka Brytanie wzdłuż i wszerz. Współpracuje z teatrem Northcott w Exeter, w Anglii.Kocha życie. Kocha wyzwania. Prywatnie szczęśliwa mama małego Kuby.

Camilla Włodarski

Mama 4-ki dzieci. Trener i coach Rodziny, Ukończyła studia w Austrii Bindungsorienierter Familienbegleiter:Rodzicielstwa Bliskości.  Interesuje się wdrażaniem idei bliskości, budowaniem rozwojowej i bezpiecznej  relacji z dziećmi, kształtowaniem środowiska dla dzieci sprzyjającego rozwoju i nauce. W Klubie Multi prowadzi zajęcia z rodzicami (polski, niemiecki, angielski) na temat bliskości, równowagi, budowania zdrowych relacji z dziećmi a także zajęcia dziećmi po polsku i niemiecku z zakresu rozwoju sensorycznego, rozwoju umiejętności komunikacji etc.

Andrea Tosi – multiinstrumentalista, wokalista, dziennikarz muzyczny, miłośnik muzyki świata.

Agnieszka Masternak– , psycholożka,teatrolożka, pilotka wycieczek i autorka przewodników po Włoszech, wokalistka. W Klubie Multi prowadzą  wieczory włoskie z bajkami, piosenkami, teatrzykami, muzyką ludową i opowieściami o kulturze Włoch,

Lohann Ratajczak – tłumacz, aktor, tata trójki dzieci. W Klubie Multi prowadzi wieczory francuskie

Wojciech Koczwara– nauczyciel z doświadczeniem teatralnym, tłumacz niemieckiego. W Klubie Multi prowadzi wieczory niemieckie.

Andrea Tosi – musician, a lover of world music

Agnieszka Masternak– psychologist, theater critic., author of guides to Italy, singer

Lohana Ratajczyk– French translator, actor

Wojciech Koczwara– German translator

0