Balet dla dzieci 3-10 lat

Zapraszamy 15/04 na pierwsze zajęcia baletowe w Klubie Multi! Zajęcia poprowadzi cudowna Anna Liaskovich, która związana jest z tańcem od 5 roku życia.
Gwarantujemy świetną zabawę (nie tylko dla dziewczynek :))

Zajęcia baletowe dla dzieci to podstawowe ćwiczenia taneczne wzbogacone o zabawy, wpływające na równowagę, postawę, zgrabną sylwetkę i wzmocnienie ciała. Taniec klasyczny rozwija koordynację ruchową, ale też wspomaga leczenie wad postawy i płaskostopia podłużnego. Balet kształtuje, usprawnia i wzmacnia śródstopie. Balet dla dzieci, jak każdy inny rodzaj tańca, uczy płynności ruchów, zręczności, wdzięku, wpływa na poprawienie koncentracji i samodyscypliny oraz zachęca do inwencji twórczej. Dzieciom ?dynamicznym? pozwala na rozładowanie nadmiaru energii, a tym zamkniętym w sobie na pokonanie własnej nieśmiałości. Balet uwrażliwia na muzykę, wprowadza w świat piękna.

Nauka baletu rozpoczyna się od ćwiczeń ruchowych wyrabiających nienaganną sylwetkę i sposób chodzenia. Gdy dziecko opanuje już sztukę chodzenia, przychodzi czas na ćwiczenia baletowe. Polegają na dokładnym rozciąganiu wszystkich partii ciała z naciskiem na mięśnie nóg. Następnie dziecko uczy się wykonania szpagatu, gwiazd i mostków, po czym przychodzi czas na typowe ćwiczenia przy drążku oraz skoki i piruety. Nie ma przeciwwskazań, aby zapisać dziecko na zajęcia baletowe. Z pewnością warto to zrobić jak najwcześniej ? nawet w czwartym roku jego życia. Zajęcia dla dzieci prowadzone są zwykle przez doświadczonych tancerzy, którzy mają dobry kontakt z maluchami i potrafią zabawić nawet najbardziej znudzone dziecko.

Tagi: , ,

Data

Mar 04 2019 - Sie 26 2019

Czas

6:00 pm - 7:00 pm

Koszt

35 PLN

Lokalizacja

Klub Multi

Organizator

Fundacja Understanding
Telefon
500 000 592
Email
kontakt@klubmulti.pl
Strona WWW
http://www.klubmulti.pl/kontakt/
QR Code
0